Голова облдержадміністрації, начальник ОВА Вадим Філашкін та голова райдержадміністрації, начальник РВА Андрій Панков оглянули хід виконання робіт щодо інженерного та фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного комплексу

Дата: 08.01.2024 14:22

«Наша мета — удосконалити вже збудований захист, зменшити пошкодження та руйнування об'єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору, зважаючи на ймовірні подальші атаки ворога по цих об’єктах цієї зими. Армія рф продовжує обстрілювати Донеччину, але ми наполегливо будемо відбудовувати зруйноване, щоб наші люди могли жити в комфорті — мали тепло, газ, світло та воду. Питання життєзабезпечення регіону тримаємо на постійному контролі та оперативно реагуємо», зазначив Вадим Філашкін у Facebook.