Для дітей Лиманської громади були організовані різдвяні зустрічі

Дата: 26.12.2023 10:48

У ці важкі часи війни, коли серця наповнені випробуваннями, нам особливо важливо зупинитися та подарувати один одному тепло та надію. Саме з цією місією сьогодні для дітей Лиманської громади були організовані різдвяні зустрічі. За співпраці з Міжнародним Благодійним фондом «Вартові мрії» та Благодійним фондом «Юрія Щоткіна» діти Лиманщини отримали яскраві враження та подарунки. Разом з представниками благодійних організацій до привітань малечі долучилась перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова.

Нехай це свято принесе кожному радість, любов та спокій. Хай кожен момент буде сповнений дива, а об'єднання родини дарує вам силу та тепло. Нехай Різдвяна зірка проливає своє світло на ваші дороги, освітлюючи найтемніші моменти.

Разом до Перемоги!

З Різдвом Христовим!