Оперативна ситуація по області станом на 25 грудня

Дата: 25.12.2023 13:40

На Волноваському напрямку росіяни обстріляли з артилерії Пречистівку та околиці Богоявленки Вугледарської громади.

На Донецькому напрямку 1 людина поранена в Очеретиному. В Авдіївці зафіксовано поодинокі обстріли. У Кураховому в зоні ураження промзона. У Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка, Новомихайлівка і Максимільянівка.

На Горлівському напрямку Нью-Йорк Торецької громади зазнав артобстрілу та бомбового удару — поранено 2 людини, пошкоджено 25 будинків і 1 інфраструктурний об'єкт. У Часовоярській громаді пошкоджені 2 приватні будинки.

На Лисичанському напрямку пошкоджено 2 будинки: у Серебрянці Сіверської громади та в Торському Лиманської громади.

Всього за добу росіяни поранили 3 жителів Донеччини.

#StopRussia