Для дітей Краматорського району, які перебувають на Дніпропетровщині, проведено 13 різдвяних космічних посиденьок!

Дата: 21.12.2023 14:04

Заходи відбулись на базі «МиРазом» Центр підтримки ВПО Краматорського району задля соціальної та психологічної підтримки малечі в релокації.

Маючи міцну та потужну силу наших ЗСУ до юних клієнтів Центру «МиРазом» завітав Святий Миколай! Спортивні змагання, дослідницькі активності та запальні танці - це лише маленька частка проведеної програми для малечі.

Заходи організовані за підтримки Краматорської РДА, РВА, військових адміністрацій населених пунктів Краматорського району, а також до привітань та підготовки подарунків для дітей долучились партнери, зокрема висловлюємо вдячність: Благодійному фонду «Зорепад надій», учнівській, батьківській та освітянській спільнотам Школа І-ІІІ ступенів 285 Оболонського району м.Києва , ТОВ «Новус Україна», а також команді Донецького обласного центру фізичного здоров'я населення Спорт для всіх - Донеччина .