На сьогодні в Донецькій області через негоду склалась критична ситуація з електропостачанням

Дата: 15.12.2023 11:49

На 15 грудня поточного року в області без електропостачання залишається 221 населений пункт (116 388 абонентів).

Всі відключення пов’язані з несприятливими погодними умовами. Зледеніння електромереж і електрообладнання та дощ призводять до замикань, у зв’язку з цим на електропідстанціях спрацьовує автоматика захисту та відключає електропостачання споживачам. При повторних спробах включення через вищезазначені причини автоматика захисту не дозволяє відновити електропостачання.

Для відновлення електропостачання споживачам в області працюють у цілодобовому режимі 79 ремонтних бригад електрокомпаній. На допомогу залучені додаткові ремонтні бригади з Дніпропетровської, Київської та Одеської областей.

Найближчими днями очікується підвищення температури зовнішнього повітря до плюсових позначок, що усуне причини зледеніння електромереж і електрообладнання та дозволить вернути функціонування систем електропостачання у нормальний режим роботи.

Просимо всіх мешканців області і споживачів електроенергії віднестися з розумінням до ситуації, що склалась з електропостачанням в області.

За інформацію Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації