Оперативна ситуація по області станом на ранок 15 грудня

Дата: 15.12.2023 11:48

На Донецькому напрямку Курахове зазнало трьох обстрілів: пошкоджено багатоповерхівку, приватний сектор і ринок. У Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка, Новомихайлівка, Костянтинівка і Побєда. Зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки.

На Горлівському напрямку росіяни скинули дві керовані авіабомби на Торецьк — пошкоджено 10 будинків, 7 адмінбудівель і 2 інфраструктурні об'єкти. У Часовоярській громаді пошкоджені 2 багатоповерхівки, 2 приватні будинки і 2 промислові споруди.

На Лисичанському напрямку у Званівській громаді обстріляні Верхньокам'янське і Переїзне. У Сіверську в зоні ураження три вулиці. В Лиманській громаді обстріляні Торське і Зарічне.

#StopRussia