Під головуванням голови Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрія Панкова відбулась нарада з питання виконання заходів з мобілізації людських та транспортних ресурсів.

Дата: 11.12.2023 13:26

Нарада відбулась у змішаному форматі - онлайн та офлайн, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової, начальників військових адміністрацій населених пунктів Краматорського району.

Питання виконання заходів з мобілізації людських та транспортних ресурсів важливе для забезпечення ефективності та реагування на безпекові питання. За результатами наради начальникам військових адміністрацій поставлені відповідні завдання.