Оперативна ситуація по області станом на ранок 5 грудня

Дата: 05.12.2023 10:13

На Волноваському напрямку під обстрілами Вугледар, Новоукраїнка і Богоявленка — без жертв.

На Донецькому напрямку 2 людини поранено в Авдіївці. У Мар'їнській громаді обстріляні 3 вулиці Красногорівки, в Очеретинській — околиці Соловйового. Серед ночі росіяни випустили 4 ракети по Селидовому — 4 багатоповерхівки і 7 адмінбудівель.

На Горлівському напрямку у Часовоярській громаді пошкоджені 3 багатоповерхівки. У Торецькій громаді росіяни скинули керовану авіабомбу на Північне — пошкодили 6 будинків і 2 адмінбудівлі.

На Лисичанському напрямку пошкоджено будинок у Сіверську, зафіксовано 8 обстрілів Лиманської громади.

Всього за добу росіяни поранили 2 жителів Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia