На Донеччині обговорили проведення мобілізаційних заходів в регіоні

Дата: 23.11.2023 14:19

У Донецькій ОДА провели нараду щодо виконання заходів загальної мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області.

Участь у нараді взяли виконувач обов'язків голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігор Мороз та його заступник Вадим Філашкін, голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков, начальники військових адміністрацій, керівництво обласного та районних ТЦК та СП.

Під час наради окремо були розглянуті питання забезпечення та проведення заходів мобілізації відповідно до ст.17, 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», забезпечення всебічної підтримки роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

За результатами наради начальникам військових адміністрацій поставлені відповідні завдання.