9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:36

Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела української духовності, мистецтва та культури. Це також свято всіх, хто пов’язав своє життя з аматорським мистецтвом.

Неможливо переоцінити потужний внесок і професіоналів, і аматорів у справі утвердження національної культурної спадщини. Щирий патріотизм, талант та високий професіоналізм – все це зараз особливо затребуване і працює на спільну Перемогу.

Вітаючи працівників культурної галузі з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, натхнення, великих творчих успіхів і досягнень. Нехай невичерпна наснага, реалізація творчих проєктів, наполеглива праця стануть надійним фундаментом нашого спільного успіху!

Разом до ПЕРЕМОГИ!