Відбулась зустріч з представниками Французької неурядової гуманітарної організації Solidarites international

Дата: 09.11.2023 10:28

Сьогодні за участі першого заступника голови Краматорської райдержадміністрації Вікторії Набокової, начальника Святогірської МВА Володимира Рибалкіна, представників Французької неурядової гуманітарної організації Solidarites international та працівників соціального захисту населення Святогірської громади відбулась робоча зустріч з гуманітарних питань.

Під час зустрічі присутні обговорили поточну ситуацію в Святогірській громаді та шляхи посилення соціальної підтримки мешканців і можливе покращення процесів життєдіяльності в громаді. Зокрема були порушені питання щодо надання гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних пакунків для населення та питання водозабезпечення громади.