У м. Київ проведено творчу лабораторію, присвячену Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:26

Під час заходу йшлося про сучасне становище та проблеми галузі культури, новий досвід та плани на подальший розвиток в умовах війни, мотивацію й залучення молодих фахівців до нових проєктів.

В заході взяли участь представники культурної спільноти Краматорського району. Присутніх вітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, начальник управління культури і туризму ОДА Вікторія Точена, культурний діяч Коля Серга, колеги, які наразі боронять нашу державу.

Завдяки творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

Почесними грамотами облдержадміністрації відзначені представники сфери культури Краматорського району, зокрема: начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Краматорської райдержадміністрації Олена Міляновська та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лиманської міської ради Краматорського району Юлія Гамаюнова.

Разом з тим подяками ДонОДА було відзначено начальника відділу культури управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Ольгу Барвінок та директора КЗ «Мистецька школа № 1 Краматорської міської ради» Наталю Семак.

Також грамотами та подяками Управління культури і туризму облдержадміністрації були відзначені працівники культури Краматорського району:

Дєдова Ярослава Дмитрівна - в.о. директора КЗ «Адміністрація історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську»;

Кашлаков Олександр Євгенович – директор КЗ «Центр культури і довкілля м. Слов’янська»;

Петрусенко Вікторія Вікторівна - директор КЗ Слов’янської міської ради «Школа мистецтв № 2»;

Хоменко Ольга Олегівна - начальник управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради;

Багрій Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу освіти, медицини, молоді, культури, спорту та туризму Святогірської міської ради;

Батан Ярослав Володимирович – директор Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру;

Бутко Людмила Леонідівна - начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради

Губанова Ірина Олександрівна – директор культурно-інформаційного центру селища Довга Балка;

Могильна Марина Анатоліївна - т.в.о. начальника відділу культури і туризму Лиманської міської ради;

Піддубна Таїсія Анатоліївна – директор Олександро-Калинівського центру культури та дозвілля.

Смирнова Марія Дмитрівна – директор Андріївського сільського центру культури та дозвілля.

Вітаючи працівників культурної галузі з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, натхнення, великих творчих успіхів і досягнень. Нехай невичерпна наснага, реалізація творчих проєктів, наполеглива праця стануть надійним фундаментом нашого спільного успіху!