Керівництво Краматорського району продовжує співпрацю з партнерами

Дата: 07.11.2023 12:26

Сьогодні голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков зустрівся з Делегатом відділу захисту населення Міжнародного Комітету Червоного Хреста Перлою фон Хердер. Під час зустрічі були обговорені результати співпраці, а також подальші спільні пріоритетні цілі для партнерства.

Зокрема обговорили питання із забезпечення сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення громад району задля недопущення кризи, у разі пошкодження та руйнування їх під час ворожих обстрілів. Важливою складовою співпраці є питання гуманітарної допомоги в деокупованих громадах Краматорського району та підтримка цивільного населення.

Постійна підтримка громад Краматорського району з боку Міжнародного Комітету Червоного Хреста триває з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Дякуємо партнерам за постійне посилення та сприяння у стабілізації процесів життєзабезпечення громад району.