Почесними грамотами і подяками Донецької обласної військової адміністрації відзначили сьогодні працівників соціальної сфери Донеччини з нагоди професійного свята

Дата: 07.11.2023 12:08

Сьогодні за участі в.о. голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігоря Мороза, заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної, директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олени Токаревої, першого заступника голови Краматорської райдержадміністрації Вікторії Набокової відбулись урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Подяками Донецької облдержадміністрації відзначені представники соціальної сфери Краматорського району, зокрема: заступник начальника управління - начальник Олександрівського відділу обслуговування громадян та діловодства управління соціального захисту населення Краматорської райдержадміністрації Тамара Хлопова, начальник УСЗН Лиманської міської ради Олена Яцюк, начальник УСЗН Дружківської міської ради Ірина Бардар, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лиманської міської ради Наталія Парфьонова.

Разом з тим працівники соціальної сфери району отримали відзнаки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Соціальний працівник – відповідальна і непроста професія, одне з найважливіших завдань якої є державна підтримка і соціальний захист громадян, який вимагає індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.

Шановні працівники соціальної сфери прийміть щирі слова вдячності за самовіддане служіння людям та обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і співчуття.