Діти з громад Краматорського району вирушили на оздоровлення до Львівської області

Дата: 06.11.2023 19:46

З 4 по 12 листопада Громадська організація "Платформа ініціатив Теплиця" за підтримки Благодійного фонду "Голоси дітей" організовує «Aurum Camp» для  36 - ти дітей з Донеччини, серед яких діти військослужбовців та діти з деокупованих територій.

У програмі табору передбачено різноманітні активності, які об’єднують відпочинок, взаємодію з природою, розвиток творчості та самопізнання, ініціюючи незабутні 7 днів пригод для дітей, що включають майстер-класи, командні спортивні ігри, арттерапія, а також вечори, присвячені танцям, розвагам і барбекю.

Ініціатива реалізується за підтримки Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації, Краматорської райдержадміністрації, районної військової адміністрації.