Семінар-нарада з питань надання роз'яснень застосування вимог ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» та ЗУ “Про об’єкти підвищеної небезпеки”

Дата: 25.10.2023 12:23

Голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков та його перший заступник Вікторія Набокова взяли участь у семінар-нараді з питань надання роз'яснень застосування вимог ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» та ЗУ “Про об’єкти підвищеної небезпеки”.

ДБН є новою редакцією ДБН В.2.2-5:1997 «Захисні споруди цивільного захисту» та оновлює нормативні вимоги до проектування та будівництва захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а також споруд подвійного призначення із захисними властивостями сховищ або протирадіаційних укриттів відповідно до останніх змін законодавства.

В ході наради обговорені:
-основні вимоги ДБН «Захисні споруди цивільного захисту». Застосування при
розробленні розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі містобудівної і проектної документації;
-основні вимоги до інженерних мереж в захисних спорудах цивільного захисту;
-основні вимоги Закону України “Про об’єкти підвищеної небезпеки”