Відбулась нарада щодо визначення шкоди та збитків, завданих територіям та об’єктам природно-заповідного фонду

Дата: 18.10.2023 22:26

За ініціативи керівництва Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулась робоча нарада з питання виконання розпорядження голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 15.03.2023 № 95/5-23 «Про організацію роботи щодо визначення шкоди та збитків, завданих територіям та об’єктам природно-заповідного фонду Донецької області внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України».

Участь в якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова та начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, екології та архітектури райдержадміністрації Роман Сімашов.