Оперативна ситуація по області станом на ранок 16 жовтня

Дата: 16.10.2023 11:34

Напередодні вдень ворог завдав ракетного удару по Слов'янській громаді — поцілили поблизу підприємства, без жертв.

На Волноваському напрямку росіяни тричі обстріляли Вугледар і чотири рази Новоукраїнку — пошкодили будинок.

На Донецькому напрямку в Очеретинській ТГ поранено 1 людину у Нетайловому, пошкоджено інфраструктурний об'єкт у Новоселівці Першій., зруйновано 2 будинки у Соловйовому. У Курахівській громаді поранено 2 людини у Ганнівці, пошкоджено 4 будинки у Курахівці. Авдіївка протягом доби зазнала ракетного удару і поодиноких обстрілів.

На Горлівському напрямку у Костянтинівці пошкоджено 9 приватних будинків, 3 багатоповерхівки і 2 інфраструктурні об'єкти. У Торецькій ТГ пошкоджено 2 будинки у Диліївці і адмінбудівлю в Торецьку. У Часовоярській громаді пошкоджено 4 багатоповерхівки і 2 приватні будинки.

На Лисичанському напрямку пошкоджено будинок у Сіверську, обстріляні Торське, Зарічне, Колодязі і Ставки Лиманської громади.

#StopRussia