Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков відзначив внесок працівників ДСНС та Національної поліції у життєдіяльність деокупованої Лиманської громади.

Дата: 09.10.2023 14:34

Минулого тижня Лиман відзначав першу річницю звільнення від російських окупантів. Цей рік був складний для Лиманщини, адже після окупації майже всі обʼєкти критичної інфраструктури громади були вщент зруйновані. Працівники цих структур виконують надзвичайно важливу роботу у відновленні життєдіяльності та безпеки громади після складних часів окупації. Разом із владою, партнерами та місцевими мешканцями вони прагнуть повернути громаду до нормального функціонування.

Тримаємо стрій! Разом до Перемоги!