Відбулась нарада з питань протидії корупції та зловживанню службовим становищем

Дата: 05.10.2023 15:52

Під головуванням виконуючого обов'язки голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігоря Мороза відбулась нарада з питань протидії корупції та зловживанню службовим становищем. Участь в якій взяв голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков.

Ігор Мороз наголосив на тому, що від сьогодні всі будуть під пильним наглядом ОВА, профільних органів та керівництва держави.
Для подальшої роботи в цьому напрямку буде створено робочу групу «Прозорість та підзвітність». Керівники місцевих військових адміністрацій та представники силового блоку Донеччини отримали відповідні доручення щодо надання кандидатур до складу робочої групи.3415:30