Оперативна ситуація по області станом на ранок 2 жовтня

Дата: 02.10.2023 12:25

На Донецькому напрямку Авдіївка зазнала танкових обстрілів, обстрілів з Градів та авіаракетних ударів — 1 людина загинула, пошкоджено численні будинки. У Мар'їнській громаді під вогнем Красногорівка.

На Горлівському напрямку росіяни скинули керовану авіабомбу на Костянтинівку — пошкоджено 2 багатоповерхівки та 2 інфраструктурні об'єкти. В Іллінівській громаді ракетного удару зазнало Олександро-Калинове — пошкоджено багатоповерхівку, 4 приватні будинки і 4 адмінбудівлі. У Часовоярській громаді пошкоджено 5 багатоповерхівок, 2 приватні будинки і промислову будівлю. Пошкоджено 3 будинки у Никифорівці Соледарської громади. У Торецьку пошкоджено будинок, нежитлову споруду і 3 інфраструктурні об'єкти.

На Лисичанському напрямку 26 обстрілів зазнала Лиманська громада: у Торському 1 людина загинула, 4 будинки пошкоджено; у Новому 1 людина поранена, пошкоджено 2 будинки; у Лимані 1 будинок зруйновано і 2 пошкоджено.

#StopRussia