Голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков взяв участь в обласній нараді щодо підготовки Пунктів незламності на Донеччині

Дата: 02.10.2023 12:11

«Всього в області 207 Пунктів незламності, із яких 187 уже розгорнуті і готові приймати людей. Крім того, ДСНС має 3 мобільні Пункти, створені на базі спеціальних автомобілів, — вони містять до 25 спальних місць і в разі потреби можуть бути оперативно розгорнуті в будь-якій точці.

Як і в минулому році, з міркувань безпеки ми не розголошуємо в інтернеті адреси наших Пунктів незламності — інформацію про це доводитимуть людям на місцях. Росіяни вже неодноразово цілеспрямовано били по цим точкам, а ми не можемо ставити під загрозу життя наших людей», зазначає в.о.начальника обласної військової адміністрації Ігор Мороз.