Привітання очільника Краматорського району Андрія Панкова

Дата: 01.10.2023 11:08

Після 2014 року День захисника та захисниці став для українців одним з найзначущих, сьогодні він набув ще більше нових сенсів.

Це - свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу, відданості своїй країні і гордості за її ратну славу. Щодня захисники і захисниці України роблять неймовірне, відстоюючи нашу державність, незалежність, свободу! Ви - опора Батьківщини! Спокій наших домівок, близьких - у ваших надійних, сильних руках!

Окрім того, на сьогодні припало ще одне свято – День територіальної оборони України. Сили ТРО у перші години стали на захист своїх міст та сіл та показали ворогові, що стійко захищатимуть своє.

Кожен світанок  та кожен захід сонця - подяка оборонцям України! Бо вони наша міць, наш щит і меч, наша гордість! Вічна пам'ять тим, хто віддав найцінніше в боях з окупантом – своє життя.

Слава Україні!🇺🇦
Слава її Захисникам та Захисницям!🇺🇦