Оперативна ситуація по області станом на ранок 26 вересня

Дата: 26.09.2023 11:17

Серед ночі росіяни завдали удару по Слов'янській громаді — пошкоджено ринок та кав'ярні, без жертв.

На Волноваському напрямку пошкоджено будинок і господарчу споруду у Новоукраїнці, Вугледар зазнав 36 артобстрілів.

На Донецькому напрямку під обстрілом Курахове — по приватному сектору міста влучили 12 снарядів. Інформація про постраждалих не надходила, обсяги руйнувань встановлюємо. У Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка і Новомихайлівка.

На Горлівському напрямку у Часовоярській громаді пошкоджено 5 приватних будинків, 2 багатоповерхівки та 1 промислова будівля. В Іллінівській громаді обстріляні поля за межами населених пунктів. Пошкоджено будинок у Диліївці Костянтинівської громади.

На Лисичанському напрямку 2 людини вбиті у Званівці. Пошкоджено будинок у Сіверську, зафіксовано 28 обстрілів Лиманської громади.

Докладнішу інформацію щодо жертв росіян на Донеччині дивіться на інфографіці.