Чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації

Дата: 22.09.2023 14:41

В області триває робота Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

Сьогодні 22 вересня 2023 року заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна провела засідання Координаційного центру. Участь в засіданні взяв голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков.

На засіданні значну увагу було приділено реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, метою якої є сприяння формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я.

Керівник Координаційного центру Юлія Костюніна під час виступу акцентувала увагу на те, що ментальне здоров’я людини та її психосоціальна підтримка на сьогодні є важливою складовою державної політики.

Учасники обговорили плани роботи у межах Програми ментального здоров’я «Ти як?».

Крім того, було розглянуто нагальне питання - проблема кадрового забезпечення в територіальних громадах Донецької області в період воєнного стану та після деокупації територій.
За результатами наради надані відповідні доручення.