Дата: 21.09.2023 10:17

Звичайні хлопці стають Героями. Захищають свої родини, міста, країну. Справжні Герої. Завдяки їм неодмінно буде Перемога. Буде майбутнє у маленьких українців в вільній Україні.

Сьогодні голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков передав державні нагороди рідним загиблих захисників.

Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій Присязі нагороджено (посмертно) наших воїнів-героїв:

Орден «За мужність» III ступеня (посмертно):
солдат САФРОНОВ Михайло Леонідович
сержант ПОСЕЛЬСЬКИЙ Роман Васильович
солдат ТЕСЛЕНКО Олександр Олександрович
солдат ПОПОВ Андрій Андрійович
солдат СОЛОВЕЙ Юрій Олексійович

Нагороджено медаллю «Захисник Слов’янська» (посмертно):
рядовий ЗАКЕР’Я Сервер Деляверович

На жаль ця війна забирає життя найкращих українських синів і доньок. Жодних слів не вистачить, аби заповнити пустоту від втрати захисників. Ці нагороди теж не повернуть загублені життя, однак вони слугуватимуть згадкою про їх подвиг, героїзм та відданість своїй державі.

Світла пам’ять та вічна слава…