Оперативна ситуація по області станом на ранок 8 вересня

Дата: 08.09.2023 14:45

На Волноваському напрямку зруйновано будинок у Новоукраїнці, під вогнем артилерії і Градів Пречистівка, 28 разів обстріляний Вугледар.

На Донецькому напрямку 1 людина поранена в Авдіївці, ще 1 — в Первомайському Очеретинської громади. У Мар'їнській громаді обстріляні Красногорівка, Костянтинівка і Катеринівка.

На Горлівському напрямку пошкоджено 7 будинків у Щербинівці і 3 в Торецьку. У Часовоярській громаді пошкоджено 4 приватні будинки, 1 господарчу споруду і 1 промислову будівлю. У Соледарській громаді під вогнем Міньківка і Роздолівка.

На Лисичанському напрямку росіяни з РСЗВ обстріляли Званівську громаду: у Званівці зруйновано 2 будинки, пошкоджено 4; у Переїзному зруйновано 3 будинки, пошкоджено 6. У Торському Лиманської громади зруйновано будинок, ще 1 будинок пошкоджено у Сіверську.

Всього за добу кількість жертв росіян на Донеччині зросла на 6 поранених. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia