Оперативна ситуація по області станом на ранок 7 вересня

Дата: 07.09.2023 11:33

Напередодні росіяни завдали удару по Костянтинівці — поцілили у людний базар. Загинули 15 цивільних, 22 поранено. Пошкоджено 2 багатоповерхівки, аптеку і банк, зруйновано 8 торгових точок.

На Волноваському напрямку під вогнем Вугледарська громада: у Новоукраїнці загинула 1 людина, у Богоявленці пошкоджені 3 будинки.

На Донецькому напрямку росіяни завдали авіаудару по Красногорівці, обстріляли з артилерії Парасковіївку і Єлизаветівку Мар'їнської громади. Зафіксовано поодинокі обстріли Соловйового Очеретинської громади і околиць Курахівської громади. Зранку двічі масованого артобстрілу зазнала Авдіївка.

На Горлівському напрямку у Часовоярській громаді пошкоджено 7 приватних будинків і 1 промислову будівлю. У Торецькій громаді пошкоджено 5 будинків: 4 у Торецьку і 1 у Дружбі.

На Лисичанському напрямку 1 людина загинула і 3 поранено у Сіверську. Пошкоджено будинок у Торському Лиманської громади.