Розпочато процес створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Краматорській районній державній адміністрації, Краматорській районній військовій адміністрації

Дата: 28.08.2023 11:59

Повномасштабна збройна агресія проти України зумовила тотальне переміщення населення із зон проведення активних бойових дій в інші регіони країни. Потреба в підвищенні соціальної згуртованості населення нашої держави в цілому, так само як й інтеграції переселенців в нових умовах на постійній основі набуло особливого значення. Тому надактуальною є потреба створення консультативно-дорадчого органу з питань внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) у  Краматорському районі Донецької області.

Запрошуємо

• активних переселенців, які зареєстровані та проживають на території Краматорського району;
  • представників переміщеного бізнесу;
  • представників місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які реалізують проєкти у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб,

яким виповнилось 18 років і які проживають на території Краматорського району долучитись до ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Краматорській районній державній адміністрації, Краматорській районній військовій адміністрації.

Ключовими завданнями консультативно-дорадчого органу стане:

• сприяння в реалізації громадянських і політичних прав внутрішньо переміщених осіб, залучення їх до процесу розроблення нормативних актів та контролю за їх виконанням;
  • сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб;
  • подання пропозицій щодо прийняття нових та внесення змін до діючих нормативно-правових актів у сфері захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб;
  • проведення моніторингу стану виконання місцевими органами виконавчої влади повноважень у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб.

Щоб долучитись, просимо заповнити та надіслати Заяву (зразок  додається) та копії документів на електронну пошту 44120358 @mail.gov.ua із зазначенням у темі листа «Заява кандидата до  складу Ради ВПО» до 12 вересня 2023 року включно.

Контактний телефон для запитань +380954943709  – уповноважена особа Патрікєєва Ольга.