Голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков взяв участь в обласних урочистостях до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 17:37

Голова Донецької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко:

"

Вже десятий рік поспіль Донеччина є передовою українського спротиву в новітній російсько-українській війні.

Тому День Незалежності України для кожного з нас тут, на Донеччині, є святом особливим.

Пам'ятаємо кожного й кожну, хто ціною власного життя виборює наше право жити у вільній незалежній українській державі. Саме їм, борцям за Незалежність усіх поколінь, були присвячені цьогорічні святкові заходи.

Квітами й хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв АТО й ООС. Увічнили події цієї війни фотовиставкою "Незламність в об'єктиві". Грамотами й подяками Донецької обласної військової адміністрації відзначили тих, хто у надскладних умовах воєнного часу сумлінно виконує свої професійні обов'язки на різних ділянках нашої спільної боротьби - рятувальників, поліцейських, представників місцевих адміністрацій, комунальних підприємств та установ.

Крім того, й самі отримували нагороди від наших побратимів-військових.

Мав честь бути нагородженим відзнакою Міністерства оборони України - нагрудним Знаком "За сприяння обороні". Відзнаки "За сприяння ЗСУ"  та Подяки Командувача Сухопутних військ Збройних сил України отримали заступники та керівники структурних підрозділів Донецької ОВА - спільно працюємо заради того, щоб зберегти й примножити  те, що ціною неймовірних зусиль виборювали борці за українську Незалежність.

Центральною подією цьогорічного святкування стала вистава Маріупольського драмтеатру "Крик нації", присвячена видатному представнику покоління шістдесятників - Василю Стусу. Лаконічна, глибока й зворушлива розповідь про нашу одвічну боротьбу з російською імперію та невичерпну любов до України.

В рамках святкування Дня Незалежності долучилися і до всеукраїнського заходу - спецпогашення марки "Україна-Мати". Це черговий яскравий мистецький проєкт, який Укрпошта присвячує увічненню нашої української боротьби і нашої неминучої Перемоги.

Дякую кожному, хто тут, на Донеччині, виборює і зміцнює Незалежність Української Держави.  Шана усім, хто наближає нашу Перемогу."