На Донеччині розглянули стан справ у Краматорській громаді

Дата: 03.08.2023 17:31

Під час робочої поїздки заступника голови Донецької облдержадміністрації Максима Сандиги відбулось обговорення проблемних питань та перспектив розвитку Краматорської міської територіальної громади. Зокрема, говорили про стан виконання бюджетів, надання медичних, освітніх та соціальних послуг населенню, соціальний захист учасників бойових дій та подолання наслідків збройної агресії російської федерації. Участь у обговоренні взяли голова Краматорської райдержадміністрації, начальник Краматорської районної військової адміністрації Андрій Панков, начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

В ході зустрічі було обговорено інформацію щодо готовності систем оповіщення Краматорської громади про ракетну небезпеку та стихійні лиха, а також про стан укриттів на території громади. Також розглянули питання роботи житлово-комунального господарства. Окрему увагу приділили питанню впровадження інформатизації у роботу органів місцевого самоврядування громади.