На Донеччині триває робота Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації

Дата: 02.08.2023 20:45

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна провела чергове засідання Координаційного центру. Участь в якому взяв голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков.

Разом з тим засідання відбулось за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голів районних державних адміністрацій, начальників районних військових адміністрацій, представника Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісті за особливих обставин в Донецькій області, представників інших державних органів та громадських організацій.

На засіданні були розглянуті нагальні питання, зокрема про організацію роботи Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації; про надання психосоціальної підтримки населенню області, що постраждало внаслідок воєнних дій, та підтримка їх ментального здоров’я; надання адміністративних послуг населенню територіальними підрозділами міграційної  служби на території Донецької області під час воєнного стану; про актуальні проблемні питання мешканців територіальних громад районів.

Крім того, учасники засідання обговорили питання організації роботи Координаційних центрів підтримки цивільного населення при райдержадміністраціях, районних військових адміністраціях, військових адміністраціях населених пунктів.

Також, Представник Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісті за особливих обставин в Донецькій області Костянтин Черніков надав роз’яснення щодо алгоритму дій та захист прав родин безвісти зниклих осіб та загиблих.

За результатами наради по всім питанням ухвалені відповідні рішення та надані доручення райдержадміністраціям, районним військовим адміністраціям, військовим адміністраціям населених пунктів Донецької області та структурним підрозділам облдержадміністрації.