Відбулось вшанування українських державотворців

Дата: 28.07.2023 11:05

З нагоди Дня Української Державності голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков, голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко поклали квіти до пам'ятника Василю Стусу.

«Стус — знакова постать в новій історії України, один із тих, хто в часи радянської окупації боровся за вільну українську державу.
День Української Державності — гарна нагода згадати всіх, хто віддав життя за нашу свободу.
Справа Стуса перемогла комуністичну росію, переможе і неонацистську!», зазначив очільник Донеччини Павло Кириленко.