Краматорська районна державна адміністрація (військова адміністрація)
Донецька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги осіб, які хочуть працювати на державнійслужбі та відновлювати країну!

Дата: 27.07.2023 13:06
Кількість переглядів: 178

23 травня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову 
№ 524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України», відповідно до якої передбачено створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Резерв формується з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби. Для автоматизації та цифровізації резерву функціонує інформаційно-комунікаційна система, що містить відомості про осіб, зарахованих до резерву.

Зарахування особи до резерву здійснюється на підставі анкети, яка заповнюється в електронній формі. Особа зараховується до резерву, якщо її професійна підготовка та/або професійна компетентність відповідає одному або кільком напрямам роботи.

НАДС розглядає заповнені анкети та перевіряє відповідність професійної підготовки та професійної компетентності особи напрямам роботи. Протягом п’яти календарних днів після отримання підтвердження про зарахування до резерву особа проходить тестування на загальну ерудицію, а також заповнює мотиваційний опитувальник.

Пріоритетне право на призначення на посади в державних органах на деокупованих територіях з числа осіб, зарахованих до резерву, мають особи із статусом ветерана війни, набутого в установленому законодавством порядку; внутрішньо переміщені особи; особи, які раніше займали ці посади, а також особи, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Подати свою кандидатуру до складу резерву відновлення кожен охочий може через електронний кабінет на сайті https://reserve.nads.gov.ua/. З метою коректної подачі даних рекомендуємо заповнювати анкету на персональному комп’ютері, використовуючи браузер Chrome.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування