Оперативна ситуація по області станом на ранок 19 липня

Дата: 19.07.2023 11:03

На Волноваському напрямку зафіксовано 32 обстріли Вугледара, під вогнем Градів Богоявленка, Пречистівка і Максимівка.

На Донецькому напрямку зранку росіяни завдали ракетного удару по Авдіївці — поранено 1 людину. В Мар'їнській громаді поранено 2 людини: у Красногорівці та Желанному Першому; у Желанному Другому знищено поле пшениці. У Курахівці поранено людину, пошкоджено 4 будинки.

На Горлівському напрямку пошкоджено 4 будинки Марковому і 2 у Миколаївці Костянтинівської ТГ. У Часовоярській громаді поранено людину, пошкоджено 3 будинки. У Соледарській громаді під обстрілами Міньківка, Васюківка і Роздолівка.

На Лисичанському напрямку у Переїзному Званівської громади зруйновано будинок, пошкоджено ще 5. У Лиманській громаді пошкоджено будинки на 5 вулицях у Ямполі.

Всього за добу росіяни поранили 10 жителів Донеччини. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia