Відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Краматорській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації

Дата: 07.07.2023 16:21

В ході засідання перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації, керівник Координаційного центру Вікторія Набокова зосередила увагу присутніх щодо нагальних питань відносно організації роботи Координаційного центру та щодо взаємодії з координаційними центрами, утворених військовими адміністраціями населених пунктів Краматорського району задля подальшого оперативного вирішення проблемних питань постраждалого населення.

Разом з тим представники військових адміністрацій населених пунктах Краматорського району доповіли ситуацію щодо наявних проблемних питань постраждалого населення в територіальних громадах району та обговорили пропозиції напрямів співпраці за результатами розгляду питань порядку денного.

Також було обговорено питання щодо роботи із громадськими організаціями, які опікуються вразливими категоріями населення, представниками міжнародних гуманітарних організацій в Україні, громадських об’єднань, інших організацій та установ, волонтерів, залучення їх до комплексного вирішення проблемних питань в районі та налагодження дієвої допомоги.