Оперативна ситуація по області станом на ранок 7 липня

Дата: 07.07.2023 11:20

На Волноваському напрямку під обстрілами Вугледар і Пречистівка — без жертв.

На Донецькому напрямку Авдіївка зазнала ракетного удару. Зафіксовано обстріли Красногорівки і Костянтинівки Мар'їнської громади, околиць Очеретинської громади. За добу росіяни 5 разів обстріляли Курахівську громаду — пошкоджено 3 будинки в Іллінці і інфраструктурний об'єкт у Гірнику.

На Горлівському напрямку численних обстрілів зазнала Торецька громада. У Торецьку 1 людина загинула і 2 поранено, пошкоджено 11 будинків, дитсадок і 2 крамниці; у Північному поранено 1 людину, пошкоджено 4 будинки і 3 інфраструктурні об'єкти. У Часовоярській громаді пошкоджено багатоповерхівку, приватний будинок і 2 нежитлові будівлі. У Соледарській громаді під вогнем Васюківка і Роздолівка.

На Лисичанському напрямку відбулося 16 обстрілів Лиманської громади: у Колодязях зруйновано 2 будинки і 1 пошкоджено, у Ямполівці зруйновано 1 і 1 пошкоджено.

#StopRussia