Оперативна ситуація по області станом на ранок 21 червня

Дата: 21.06.2023 10:17

Близько півночі росіяни обстріляли Рай-Олександрівку Миколаївської громади — пошкоджено лінії електропередач.

На Донецькому напрямку 1 людина загинула у Костянтинівці Мар'їнської громади. Пошкоджено будинок у Кураховому, на ранок відбувся масований артобстріл Авдіївки.

На Горлівському напрямку під обстрілами Торецька громада: у Дружбі загинула 1 людина, у Щербинівці пошкоджено 5 будинків, у Північному 1 будинок, у Нью-Йорку — адмінбудівлю. У Часовоярській громаді пошкоджено багатоповерхівку та господарчі споруди. У Костянтинівці пошкоджено 8 будинків, у громаді 1 людина поранена у Молочарці.

На Лисичанському напрямку пошкоджено 3 будинки у Торському і 5 у Зарічному Лиманської громади. Під вогнем Сіверськ та Серебрянка.

Всього за добу росіяни вбили 2 жителів Донеччини, поранили ще 1. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia