Дата: 17.06.2023 12:00

Сьогодні в Краматорському районі несуть службу 135 дільничних офіцери поліції, які обслуговують понад 200 тисяч населення. Попри щоденні обстріли та зайнятість на евакуаціях, правоохоронці виконують завдання з протидії злочинності.

«Щиро дякуємо кожному, хто чесно та якісно виконує свої професійні обов’язки. Міцного здоров'я вам та вашим рідним,  добробуту, гідної оцінки вашої роботи, психологічної стійкості, більше спокійних робочих днів та належної людської вдячнoсті! З професійним святом вас, дільничі офіцери!», зазначив Андрій Панков.