Під головуванням очільника Краматорського району Андрія Панкова відбулася робоча нарада

Дата: 09.06.2023 11:22

Відбулася робоча нарада під головуванням очільника Краматорського району Андрія Панкова та за участі представників правоохоронних органів, ДСНС, начальників сільських, селищних, міських військових адміністрацій Краматорського району.

В ході наради обговорили організацію роботи з питань облаштування, утримання та функціонування захисних споруд цивільного захисту. Найважливіше, що вимагається в поточних умовах від влади – це забезпечити безпеку наших людей всіма доступними засобами. Тому необхідно зробити все можливе і неможливе для збереження життя і здоров’я мешканців району.