Оперативна ситуація по області станом на ранок 7 червня

Дата: 07.06.2023 09:55

На Волноваському напрямку під обстрілами Шевченко Комарської ТГ — без жертв і руйнувань.

На Донецькому напрямку 7 разів росіяни обстріляли Курахівську громаду — Курахове, Курахівку, Гостре та Острівське. Поодинокі обстріли зафіксовано в Очеретинській громаді. На ранок Авдіївка зазнала ракетного обстрілу.

На Горлівському напрямку 1 людина загинула у Північному Торецької громади. У громаді пошкоджено 5 будинків. Пошкоджено багатоповерхівку у Часовоярській громаді та приватний будинок у Никифорівці Соледарської громади.

На Лисичанському напрямку 1 людина загинула у Торському Лиманської громади. Зруйновано будинок у Званівці.

Всього за добу росіяни вбили 2 жителів Донеччини.

#StopRussia