Оперативна ситуація по області станом на ранок 6 червня

Дата: 06.06.2023 11:47

Ввечері росіяни завдали ракетного удару по передмістю Краматорська — без жертв.

На Донецькому напрямку під вогнем Градів Авдіївка — снаряди влучили на територію АКХЗ, поранено 1 людину. У Курахівській громаді під обстрілами Курахове, Курахівка і Гостре, у Мар'їнській — Красногорівка і Максимільянівка.

На Горлівському напрямку 1 людина загинула у Нью-Йорку. На Торецьк ворог скинув дві авіабомби — поранено 3 людини, пошкоджено 6 багатоповерхівок, 8 адмінбудівель, 5 комерційних приміщень і котельню. Також у громаді пошкоджено 2 будинки у Північному. У Костянтинівській ТГ в Миколаївці поранено 2 людини, пошкоджено 3 будинки; в Іванопіллі пошкоджено 2 будинки.

На Лисичанському напрямку пошкоджено будинок у Переїзному Званівської громади, зафіксовано обстріли Торського і Зарічного Лиманської громади.

Всього за добу росіяни вбили 1 жителя Донеччини, поранили ще 6. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia