Оперативна ситуація по області станом на ранок 5 червня

Дата: 05.06.2023 09:59

На Волноваському напрямку поранено людину у Максимівці Вугледарської громади, під обстрілами Вугледар, Новоукраїнка та Пречистівка.

На Донецькому напрямку зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки, Красногорівки та Очеретинської громади. Курахівська громада під вогнем артилерії та Ураганів. Пошкоджено 3 будинки у Петрівці Селидівської громади.

На Горлівському напрямку поранено людину у Торецьку — місто зазнало авіабомбардувань. Також 1 людина поранена і 1 будинок пошкоджено у Новомарковому Костянтинівської громади. У Часовоярській громаді пошкоджено багатоповерхівку та 3 приватні будинки.

На Лисичанському напрямку відбулися 13 обстрілів Торського і Зарічного Лиманської громади.

Всього за добу росіяни поранили 3 жителів Донеччини.

#StopRussia