Сьогодні українці святкують Зішестя Святого Духа, або ж Трійцю – одне з дванадцяти найбільших свят у православ’ї

Дата: 04.06.2023 09:22

Щиро вітаємо з великим християнським святом - Днем Святої Трійці, або, як його називають в народі, Зеленими святами!

Трійця – одне з найважливіших церковних свят для християн, яке відноситься до числа двунадесятих. З назви зрозуміло, що в цю дату віруючі згадують подію, яка показала триєдність Бога – Отця, Сина і Святого Духа. Цей світлий день символізує оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Нині ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, перемагати. Тож нехай  Свята Трійця береже наших воїнів-захисників, волонтерів,  всіх тих, хто через війну покинув рідні домівки та додає нам всім сил для утвердження принципів верховенства права і християнської любові у нашій незалежній державі.

Бажаємо всім міцного здоров’я, Божої ласки, твердості духу, віри в перемогу добра та світлих ідеалів!

Віримо у Бога! Віримо у Збройні сили України! Все буде УКРАЇНА!