4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2023 09:19

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Діти найбільш вразливі під час виникнення збройних конфліктів. Вони не лише втрачають радість дитинства, батьків, а й стають жертвами правопорушень і злочинів. Російський окупант, ступивши на нашу рідну землю, безжально нищить наше майбутнє.

Діти Краматорського району, відвідувачі Центру підтримки ВПО Краматорського району  МиРазом взяли участь у заході з вшанування пам'яті загиблих 24 дітей Краматорського району. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять і згадали прізвища всіх дітей (найбільше 13 дітей втратила Лиманська МТГ).

Цього дня маємо пам’ятати про важливість захисту власної держави та армії. Тільки наші воїни захищають наших дітей від цинічних вбивць. Молимося за душі невинно загиблих дітей, що стали жертвою московського окупанта.