Підведення підсумків роботи локації «Освітній простір»

Дата: 30.05.2023 20:40

З метою підведення підсумків роботи локації «Освітній простір», яка функціонує для внутрішньо переміщених осіб Краматорського району на базі центру підтримки ВПО Краматорського району МиРазом (м. Дніпро) в поточному навчальному році та узгодження роботи локації під час канікулярного періоду відбулась онлайн-нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової.

Нарада відбулась за участі керівників громад Краматорського району, а також профільних заступників очільників ВА, які опікуються питаннями освіти, представників профільних структурних підрозділів військових адміністрацій, а також працівників освітніх закладів, які безпосередньо проводять заходи в межах локації «Освітній простір».

Присутні обговорили формат роботи локації «Освітній простір» під час канікулярного періоду на базі «МиРазом» Центр підтримки ВПО Краматорського району