Оперативна ситуація по області станом на ранок 31 травня

Дата: 31.05.2023 09:39

На Донецькому напрямку 1 людина поранена і 3 будинки пошкоджено в Острівському Курахівської громади. Також у громаді пошкоджено 5-поверхівку та освітній заклад у Гірнику, виправний заклад у Гострому, сільгосппідприємство у Кураховому. 2 людини поранено у селі Костянтинівка Мар'їнської громади.

На Горлівському напрямку 1 людина загинула і 1 поранена у Часовоярській громаді. У Торецьку поранено 1 людину, пошкоджено 9-поверхівку, бібліотеку, 2 медзаклади. У Нью-Йорку пошкоджено будинок та котельню. У Костянтинівці пошкоджено 8 приватних будинків, ще 1 — у Майському.

На Лисичанському напрямку у Кривій Луці Лиманської громади пошкоджено господарчу споруду.

Всього за добу росіяни вбили 1 жителя Донеччини, поранили ще 6.

#StopRussia