Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 травня

Дата: 24.05.2023 11:16

На Донецькому напрямку 3 людини поранено а Авдіївці — місто зазнало масованого обстрілу з Градів. Зафіксовано обстріли Мар'їнки та Георгіївки.

На Горлівському напрямку 5 людей поранено у Торецьку. Пошкоджено 7 багатоповерхівок, 3 приватні будинки, 2 адмінбудівлі, школу, палац культури та будівлю храму. У Костянтинівці поранено 1 людину і пошкоджено 3 будинки. Також на території громади у Миколаївці поранено 1 людину та пошкоджено адмінбудівлю, а в Новодмитрівці поранено 1 людину і пошкоджено 3 будинки.

На Лисичанському напрямку пошкоджено будинок у Торському і 3 будинки у Ямполі Лиманської громади. Також під вогнем — Сіверськ.

Всього за добу росіяни поранили 11 жителів Донеччини.

#StopRussia