Відбулась робоча нарада щодо заходів, спрямованих на визначення власників гідротехнічних споруд

Дата: 18.05.2023 18:35

Відбулась робоча нарада про станд виконання пункту 2.4 Протоколу наради від 05.04.2023 № 4/14-23 та про стан відновлення виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 01.11.2021 №1095/5-21 «Про затвердження заходів, спрямованих на визначення власників гідротехнічних споруд на території Донецької області».

Нарада відбулась за участі голови Краматорської районної державної адміністрації, начальника військової адміністрації Андрія Панкова, очільників військових адміністрацій району, представників департаменту екології та природних ресурсів та Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Під час наради особливу увагу приділено гідродинамічним небезпечним об’єктам – водонапірним гідротехнічним спорудам, що створюють різницю рівнів води до і після них, та які, у разі їх руйнування, можуть призвести до утворення проривної хвилі та зони затоплення, які, у свою чергу можуть призвести до загибелі людей і тварин, завдати шкоду суб’єктам господарської діяльності і навколишньому природному середовищу.