Керівництво області та району вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2023 13:23

У День пам’яті та примирення за участі голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації, голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Андрія Панкова, керівників правоохоронних органів відбулось покладання квітів до меморіалу загиблим бійцям Другої світової війні у Долині на Святогір’ї.

День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження – диктатори завжди прагнуть задовольнити імперські амбіції збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сьогодні саме рф, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

Ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Слава Україні!